Lezzetin Sihirli Dokunuşunu Keşfedin!

Doğadan ilham alıp sevgiyle işlediğimiz ürünlerimizle, sofralarınıza lezzetin ve tazelik dolu anıların kapılarını aralıyoruz. STO Tarım ile her bir dilim eşsiz lezzet, her damla özel özenin izini taşıyor. Sofranıza STO Tarım'ın sihirli dokunuşunu ekleyin, lezzetin keyfini birlikte yaşayalım!

Hakkımzda daha fazla bilgi için aşağı kaydırın!


Hakkımızda

30 yılı aşkın deneyimimizle, her dönemde piyasaya artı değer katmayı ilke edinen STO Tarım Ürünleri, zeytin ve zeytinyağıyla adından söz ettirmeye başlamıştır. Zeytinyağı üretimiyle başlayan serüvenimiz, turşu, asma yaprağı, bakliyat ve makarna gibi ürünlerle hızla devam etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz ve kalite anlayışımızla, her zaman daha iyiye ve güzele doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Güçlü markalarımızla damak tatlarına hitap eden ürünlerimiz, dünyanın pek çok yerindeki tüketicilerle buluşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kalite ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, tüketici beğenisini sürdürülebilir hale getirmek en temel hedefimizdir. Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin firmamıza ve ürünlerimize olan güvenini sürekli kılmaktayız.

Yasal mevzuatlara uygun olarak eğitimli personel ve modern teknoloji ile üretim yapmak, şirketimizin her kademesinde sürekli iyileştirme çalışmaları ile üretim ve hizmet kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için güvenli, sağlıklı ve hijyenik ortamda üretim yapmak, üretilen ürünlerin standartlarına uygunluğunu analizlerle denetleyerek, gıda güvenliğini sağlamak kalite ve gıda politikamızdır.